PATALPINTI

Nėra didesnės bausmės, kaip suprasti - jog padarei amžina klaida,ir laiko atgal nebeatsuksi...

2010.11.08 kiki17
  • 230
28
Nėra didesnės bausmės, kaip suprasti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Nei nuotaka,nei pamerge cia.. Amerikoje yra toks dalykas kaip prom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
ta moteris nuotraukoje,kartais ne jaunoji su suknele balta? O vyras su kostiumu
gretagreat28 5691    
nuotaka da ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
cia pamerge jejgu jus nematot. ant rieso gelyte yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
ne, ne nuotaka. tai kas tada? ir pričiom tada čia tas su kostiumu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Ne, ne zmona, tai priciom jis su kostiumu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
cia tikras ivikys, kai jaunikis buvo girtas ir tikrai pateko i avarije :/ ir per ji mire jo zmona.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Tam yra saugos diržai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Yra kitu debilu kelyje, kurie nesaugiai ir girti vairuoja, o per tokius nukencia visai nekalti zmones. Nuo tokiu dalyku nei vienas nera apsaugotas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
sooooooooooooo what???
saugiai vairuokit ir tokiu nesamoniu nebus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#6 Savo gramatiką taip pat gali pataisyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
#12 #11 Debilai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
nemanau, kad cia vestuves. greiciau jau isleistuves...
kiki17 5705    
cia ne nuotaka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
va kur prasideda realybe
Nuotraukos nėra
LabaiKietas 5706    
#11 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
padare didele klaida :D (vede) ir paskui istaise :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
super demo, daugiau tokių!
sqlD 5706    
čia per vestuves..
gretagreat28 5706    
Žiauriai žiauriai.. ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Kai žiauriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Puiki gramatika, skyryba, o demotyvacija tiesiog trykšta originalumu. Tokių ir panašių čia žmonės tikrai nėra prisižiūrėję.
bbaxas 5706    
didense bausme tikrai yra. :)
Rocknroll 5706    
nu ziauru ziauru gaila tikrai net paciam venas norisi persirezt kai pagalvoji :(
Nuotraukos nėra
iptomas777 5706    
Kodel mano foto neina isikelti ? kokio dydzio turi buti ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
baisu..
Nuotraukos nėra
aaa 5706    
j
Grįžti į viršų