PATALPINTI

Nepavydžiu turtingiems vaikams, - nes jie niekada neturėjo tokios vaikystės kaip aš

2011.03.30 16:31 iSmile
  • 8
6
Nepavydžiu turtingiems vaikams,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#2 Nevisiems geras gyvenimas asocijuojasi su materialiais dalykais, turtingas gali turi koki nori daikta, veliau paauges gales tureti kvaila karjieriste zmona, bet galiausiai vistiek susivoks, kad pinigai dar ne viskas, oj ne viskas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Pritariu turtigai ir as .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
eik tu zabare, kaip buvai vaikystei tarp nevykelių ir rinkai centus ant saldainio taip ir likai toks pats
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
nu ir nx likai islepinta merga gryna fifa ir nieko is taves gero ner gal geriau ir nesireiksk, o cia tikra tiesa turtingieji neturejo normalios vaikystes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
kas iš tos vaikystės? tu kaip loxelis su savo kiemo draugais, neturinčiais namų normalių taškėtės, o turtingi su savo draugais buvo aprūpinti ir gaudavo viską ką nori. vėliau, tu taip ir likai loxelis be pinigų, gyveni su tėvais, o tie turtingi dabar gyvena puikiai.
puukis4 5567    
ir turtingoje ir neturtingoje šeimoje gali vaikai tūrėti gerą vaikystę . tik žiūrint kokiu laipsniu vaikus lepina .
Grįžti į viršų