#14 ir prades tupti tau ant veido. leidau sau pabaikt minti.
Negeri, nerūkai, nesikeiki. - Šikti drugeliais dar neišmokai?
shegizz
4791
Anonimas
4793
#9 Ne nesupratom..
Anonimas
4793
Moku, bet tau nerodau
Anonimas
4793
Jo jau išmokau. Prieik arčiau ir įdėmiai stebėk mano šiknaskylę. Tuoj iš te išlįs drugeliai...
Anonimas
4793
Cia krc sau degradai atmazus galvoja sau... degradai jus esat bl daugiau nk nereikia diskutuot , dar kitus mokinat tokiais but...
coliuke_
4793
Senas šitas..
Anonimas
4793
šikti drugeliais dar neišmokau.
Anonimas
4793
sudas ne demo
Anonimas
4793
...
Anonimas
4793
#6 esk suda, verksny
Anonimas
4793
Ką jūs čia nusišnekat, Dieve.. Tipo visi keiktis, gert ir rūkyt turi? Kažkaip gan apgailėtinai skamba.
Anonimas
4793
Deja tik lervos lenda, sako drugeliams laiko reikia ;)
Ignassin
4794
#1 Aš tai nors keikiuosi.
Anonimas
4794
#1 Neieškok bobiškoje logikoje prasmės.
Anonimas
4794
Duoda suprast demotyvacijos kūrėjas, kad šikt drugeliais yra visų dorybių aukščiausias pakopa... Bet tai turi būt geras urodas, kad drugelių lervas pusryčiam kapotum, tai geriau gert ir rūkyt, manlyg.
Anonimas
4794
Tai čia turi suprast, kad turi rūkyt, gert ir keiktis?
|

