PATALPINTI

Negalėjau įsivaizduoti savo gyvenimo be jos - Bet ji vaizduotę turėjo geresnę

2010.10.18 miram
  • 92
18
meile,santykiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
zudantis..
Prada 5723    
Kiek daug bendraqminciu :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Ka ce demotyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
užpisot su savo tom meilėm seilėm. nu sry bet rimtai kiek tai gali tęstis?rimtai tuoj čia pasidarys EMOTIVACIJA.LT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
"O nuomones pasilikit sau, pravers.. " Narcize, manau komentaruose kaiptik reikai issakyti savo nuomone:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
"Bet ji vaizduotę turėjo geresnę" man juokinga bet kas sake nemanau kad turejo galvoje turi buti juokinga :D o siaip tai ai patilesiu geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
LIEVA DEMOOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
bliad jei jum nepatink tj ko žiūrit. Nėra parašyta ka vien juokingas demo. det. Spauskit kita i žvenkit.. O nuomones pasilikit sau, pravers..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#6 Mažiau gerk ir pamatysi kaip yra..
Freshka 5727    
cia gi is dalies smaikstu kaip sake zivile. :D nereik taip rimtai reaguoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
tai ne vien humoristines, bet ir neapseiletos. demotyvacija turi but su prasme. o jei nori nesamoniu apie meile toliau sedek savo oniukej.
Moonika 5727    
Nemanau kad cia turi buti vien jumoristines demo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Paverkim visi :///// Vaj vaj kaip liudna , uzduskit su sitom depresuha varanciom demotyvacijom , neturit humoro jausmo , tj huli isviso savo bedas publikuojat , eikit i kampa ir verkit :))
Moonika 5727    
Pasigydyk dziumbre :))
Prada 5727    
byby ciulpk, ozka :)
Moonika 5727    
O manes ne,taip kad tylek. Jie nepatinka neskaityk arba pasilaikyk savo nuomone sau.
Prada 5727    
uzpiso tos meiles
Grįžti į viršų