senam pc tai opera tikrai geriau uz exp veikdavo, bet naujam tai geresnes der neradau kaip IE
Nebūk erelis - nes apšiks drugelis
Anonimas
5023
Anonimas
5023
pagrindines interneto narsykles tai google chrom ir firefox XD mano chromas
Figo1393
5023
Nesamone
Anonimas
5023
Ne nuo pc, o nuo interneto priklauso.. (NA aišku jei PC medinis, su geru netu irgi neveš)
Anonimas
5023
shudas tas IE, blogiausia narshykle visais budais
Anonimas
5023
jai jusu pc grabai kad nepatiak IE tai ...
|

