Nesąmonė tas filmas, ir tie gėjai
Ne taip gėjiška kaip "Saulėlydis" - Bet jie bent jau stengėsi.
Anonimas
4968
Anonimas
4969
#5 Tik nereikia. Vadinas nematei filmu. Nes tavo ziniai net knygas skaiciau. Cia kokioj antroj daly, kai jakobas moke ta vista motocikla vairuot. Tad tik nereikia..
Anonimas
4971
pusnuogių vyrų? besitapšnojančių tirkai NE... Pirma paratčiau pažiūrėti filmą o po to jau kalbėti kas ten yra , nes staiga nė iš šio nė iš to atsiranda pusnuogiai vyrai miške :D:D:D
Anonimas
4971
Nu, kad Saulėlydis filmas gėjiškas tai jo. Kodėl? Argi kažkurioj daly nebuvo pusnuogių vyrų miške besitapšnojančių? :) Prieš gėjus nieko neturiu. Filmas šiaip lievas ir paviršutiniškas.
Anonimas
4971
pirie ko saulėlydis ir gėjai? nesiriša kažkaip, pažiūrėkit pirma filmą o po to vertinkit
Anonimas
4972
autorė galėjo tą savo knygą (jei tai įmanoma pavadinti knyga, o ne iššvaistytu popieriumi) pavadinti ne ,,Saulėlydis'', o ,,Gėjalydis'' :D
coliuke_
4972
Žiauuuuriai.. :D
|

