PATALPINTI

Ne, aš nežaidžiu FarmVille - Aš turiu gyvenimą.

2010.10.31 Anonimas
  • 123
18
farmville, sucks







Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
as tai anksiau losiau kai idomu buvo , bet uzpist pradejo , tai meciau farmvile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Zudantis krc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
ankščiau visi žaidė ir zjbys buvo :)
Nuotraukos nėra
Kricte 5716    
mane uzpisa tos reklamos .... kai sedi fb.. ieskai ko nrs ir pyssst ismeta.. tave kviecia tas ir tas lost farmville ... nu na...
Rocknroll 5717    
#7 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
#8 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
va, teisingai, fuck this xD nesuprantu kodėl jį visi taip lošia. aš turbūt viena tarp savo fb draugų, kuri jo nežaidžia... :D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
buuutent. nekenciu farm ville
Spameris 5717    
Farmville tai dar px, bent ne visą dieną prie jo prasėdi, bet va kai prie cs arba l2 diena iš dienos sėdi ir nolifini, tai jau pzdc.
Rocknroll 5717    
8#xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
blt patiko
povilasq 5717    
:D truksta realistiškumo? atvarykit pas mane, duosiu šakes ir pirmyn mėšt ;D
ppeliukas 5717    
SENOKAI BEZAIDZIAU KAZKA, GALVOJAU GRAFIKA PATOBULEJO ANT ZAIDIMU, BET TURBUT KLYDAU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Aš panašiai savo buvusioj fermoj pasidaręs buvau XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#3, jėga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#1 pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
prieš metus buvo šito š bumas. dabar jau nėra jis populiarus
Grįžti į viršų