kam tokiai rasyt, nepazystu :/
Žmogau! - Paimk tą prakeiktą telefoną ir parašyk jai!
Anonimas
5126
gitaristas
5316
baigės sąskaita
Anonimas
5316
rasyk jai nerases bet jinai vistiek neatraso :)
Kira
5316
O jeigu numeriaus neturiu? :|
Anonimas
5316
Kaip gyveni, Ieva?
Anonimas
5317
Mhm, parašyk man :D
Anonimas
5317
Ar mamai?
Geras_Iksas
5317
BUVO JAU KELIOLIKA KARTU TBRT TOKIA
pohujinas
5317
"kai as tau rasau, reiskia as taves pasiilgau, kai nerasau laukiu, kol tu manes pasiilgsi :)" - čia taip aš darau :D
Anonimas
5317
Kam? Kam parašyt? Sakyk greičiau, nenervink ;/
Anonimas
5317
O tai kodel nepaskambinus tada?
Anonimas
5317
pasiunte nx..
Anonimas
5317
Tai ble kad nr neturiu ;/
|

