Man sunku suvokt iš kur tokios laidos sugeba tiek reitingą laikyt, kad jas toliau rodytų? Rimtai, apsulbęs švelniai dėl to.
,,Žiūrėk! Geras!" - Žiūriu, bet nieko gero...
Anonimas
4719
Magonis
4720
Visai cia dar px. Buna juokingu vaizdeliu, zinoma tie vertejai viska suknisa.
Anonimas
4720
del diletos ziuriu man ji tokia grazi parurincia
Anonimas
4720
Kad ten viskas ka rodo, tai kaip griuna visokie pusiausvyros nelaikantys nevykeliai.
Anonimas
4720
tiesa sakant niekada nemaciau durnesnes ir nejuokingesnes laidos :-D
Anonimas
4720
meslas bl ne laida
Anonimas
4720
niekam neidomi tavo nuomone, visai normali laida :)
coliuke_
4720
Čj kūrėja(s) vienintelė ar vienintelis šią laidą ir žiūri. :D Sveikinu pagaliau pamačius tokią laidą ir sužinojus, kad nieko gero. :D Apskritai iš TV nieko gero, bet sveikinu, kad bent jis tave įkvepia demo sukurt. :D :D Toliau lauksiu apie Meilės trikampį. :D :D
ReBorN
4721
A negėda kopijuot?
|

