Žiūrėk, - kur eini...

2010.12.29 Akvile
  • 202
27
kirvis,greblys,eiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 4784    
omg;[
Fanatikeee 5420    
:D
Piggytwo 5643    
#23 Nesipraktikuosiu gal :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
eik tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#22 Reikia mokėt užlipt :D
Piggytwo 5653    
Nesamonė, čia taip tik per filmukus būna :D bandžiau vieną kartą ant grėblio šitaip atsistot, tai į crocksta sulindo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
o krv kad kiptu ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Čia spąstai lokiams.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
TAip elgesi tik zudikai, arba zmones kuriu nekenceme, arba mes... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Auč.
Hug 5656    
#16 na kai užšoki, nematydamas ant grėblio tas kotas taip staigiai kerta... kad nespėji net sureaguot :D be to kirvio svoris akivaizdžiai per mažas, kad neišlėktų...:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#15 ka zinai, gal #14 sveria koki 1kg, tai tada zinoma neislektu :D
Hug 5656    
#14 O tu pabandyk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
nemanau,kad paprasčiausiai užlipęs ant tokio tą kirvį pakelt galėtum... čia jau užšikt kaip reikiant reikėtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#12 Saule, cia tu? :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
aš kaime buvau su grėbliu prisižaidus , stoviu maivausi , rodau , kad moku būt atsargi , ir per stypriai su koja paspaudžiau , ir y galva kaip reikiant gavau .. ;D dedukas juokesi kaip reikiant , bet apie grėbli su kirvių niekada mepagalvojau .. : DD
Melina 5657    
baisu kas galetu tai paspesti tokius spastus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#7 Kai gausi is tokio i kakta irgi reikes pagavalvoti ar skauda ar jau kristi :)))
Nuotraukos nėra
Tarambambasas 5657    
Geras geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Kol supratau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Kol supratau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
kurvos, nori nuzudyt mane.
Spameris 5657    
Žiūriu, žiūriu...
mxb 5657    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
:O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
wtf? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
jo,geriau žiūrėk :D
Grįžti į viršų