omg;[
Žiūrėk, - kur eini...
Anonimas
4784
Fanatikeee
5420
:D
Piggytwo
5643
#23 Nesipraktikuosiu gal :D
Anonimas
5652
eik tu nx
Anonimas
5653
#22 Reikia mokėt užlipt :D
Piggytwo
5653
Nesamonė, čia taip tik per filmukus būna :D bandžiau vieną kartą ant grėblio šitaip atsistot, tai į crocksta sulindo :D
Anonimas
5653
o krv kad kiptu ....
Anonimas
5654
Čia spąstai lokiams.;D
Anonimas
5656
TAip elgesi tik zudikai, arba zmones kuriu nekenceme, arba mes... :D
Anonimas
5656
Auč.
Hug
5656
#16 na kai užšoki, nematydamas ant grėblio tas kotas taip staigiai kerta... kad nespėji net sureaguot :D be to kirvio svoris akivaizdžiai per mažas, kad neišlėktų...:)
Anonimas
5656
#15 ka zinai, gal #14 sveria koki 1kg, tai tada zinoma neislektu :D
Hug
5656
#14 O tu pabandyk.
Anonimas
5656
nemanau,kad paprasčiausiai užlipęs ant tokio tą kirvį pakelt galėtum... čia jau užšikt kaip reikiant reikėtų.
Anonimas
5656
#12 Saule, cia tu? :o
Anonimas
5656
aš kaime buvau su grėbliu prisižaidus , stoviu maivausi , rodau , kad moku būt atsargi , ir per stypriai su koja paspaudžiau , ir y galva kaip reikiant gavau .. ;D dedukas juokesi kaip reikiant , bet apie grėbli su kirvių niekada mepagalvojau .. : DD
Melina
5657
baisu kas galetu tai paspesti tokius spastus ;D
Anonimas
5657
#7 Kai gausi is tokio i kakta irgi reikes pagavalvoti ar skauda ar jau kristi :)))
Tarambambasas
5657
Geras geras
Anonimas
5657
Kol supratau.
Anonimas
5657
Kol supratau.
Anonimas
5657
kurvos, nori nuzudyt mane.
Spameris
5657
Žiūriu, žiūriu...
mxb
5657
xD
Anonimas
5657
:O
Anonimas
5657
wtf? :D
Anonimas
5831
jo,geriau žiūrėk :D
|

