Tas pirmas bernas pzdc prajuokino:D
Žiovulys - Ne liga, bet užkrečia
Perlla.
5386
Anonimas
5476
nafik jus, nenorejau ziovaut, tai bisk iasaru atsiradoa akyse :D
Anonimas
5610
nusiziovavau xD
Anonimas
5635
Vyrams neprisidengus nusiziovauti yra tiesiog nemandagu, o moterys - tiesiog rodo galimybes :))
Anonimas
5663
užsikrėčiau :D
Anonimas
5669
perskaičiau : žiovulys ir jau pz .
Anonimas
5670
#25 as irgi :D
Anonimas
5671
net nusiziovojau ;D
Anonimas
5671
#19 kaip pirštu į akį.
Anonimas
5671
negras kaip katik i duda gaves atrodo
Anonimas
5671
Mane tai tas jau nervina. Ypač per pamoką kokią. Atsisuki į vieną, tas žiovauja, pati užsimanau. Į kitą pusę nusisuki, ten vėl išsižioję visi. :D
Anonimas
5671
vos isijungiau ir pamaciau atsiziovojau :D garbes zodis nemeluoju :D
Anonimas
5671
vien jau tas žiovavimo garsas užkrėčia žiovauti
Melina
5672
nusiziovojau :D
Anonimas
5672
Ziurejau kazkada per Discovery jei neklystu apie ziovajima. Tai kiek pamenu minejo jog jei zmogaus uzkretimes ziovaujimu yra psichologinis isijautimas i kita zmogu (jo busena, savijauta). Vaikai iki 3 berods metu "neuzsikrecia" tuo, nes nesugeba to:)
Anonimas
5672
Aha, as ir nusiziovavau paziurejus :D
Anonimas
5672
as irgi nusiziovavau :D
watnna
5672
wow kokie komentarai ispudyngi.. visi nusiziovavo..
Anonimas
5672
Kaiptik nusižiovavau :D
Anonimas
5672
Dem xD Noris db ziovaut xD
Anonimas
5672
Bl rmt ka tik pats nusiziovojau :D
Anonimas
5672
nusiziowawau pazejus ;D
Anonimas
5672
#1 geruma. :D
Anonimas
5672
jo jo jo
Anonimas
5672
pažiūrėjau į šita ir žiovulys paimė
Anonimas
5672
nusiziovaujau :)
Anonimas
5672
#1 :D
Anonimas
5672
as ir :D
gabija.s
5672
Veikia :D
gretagreat28
5672
nu bet rimtz :D
Anonimas
5672
rimtai nusižiovavau.; DDD
Anonimas
5672
NUSIZiovavau ;D
Anonimas
5672
Manes neveikia. :/
Anonimas
5672
nusižiovavau.:D
Anonimas
5672
#1 :D:D:D
Anonimas
5672
Tai įsivaizduokit kiek kartų aš nusižiovojau, kol ruošiau demo
|

