Žaliūkas :D
Žalios kelnaitės - Tai ką mano akys pamatė pirmiausiai
Anonimas
5146
Anonimas
5153
ziauriausia kad po tu stringu apzeltukas slepiasi...
Anonimas
5165
eziukas ruke :D
Anonimas
5483
net neatkreipiau demesio is pradziu :?
Anonimas
5491
as tai ta kine viduri pirmiause pamaciau , galva didziause :D
diela
5494
Žalias miškas!
Anonimas
5500
Na toligrazu ne visos skutasi ir lietuvoje nemazai su kailiukais vaiksto .Bet kai gazu ,tai ir su kailiuku irgi grazu .Tas nebent oralinio megejams labiau rupet turetu ,nes trugdytu ,arba merginoms ne visoms patogu taip vaiksciot .
Anonimas
5500
#4 Ko tu siandien vartojai?:D As ir noriu!!!!!!!
Anonimas
5500
Svi iš dešinės - the most KAWAI. Bet nebūčiau pastebėjęs tų kelnaičių jei ne užrašas(ir tai dar teko paieškot :D)
Anonimas
5500
#12 #3 jeigu zinai pain series tai zinai ir Encyclopedia Dramatica ir tai reiskia kad zinai 4chan :d
Anonimas
5500
op is win
Anonimas
5500
#4 šešeli, tu šešeli :D
Anonimas
5500
Bet vistiek...Visos vieno veido :))
Anonimas
5500
#4 seselis :D:D:D:
Videta
5500
totally agree ^^
Spartasaurus
5500
#1 attention begger
rossoneri
5500
BUSH!
Naftalinas
5501
Džeze, bet tu biski pjauni i lankas. Nuo kada stringai vadinami trumpais sortukais? Pas ja yra trumpa dryzuota suknele ir kai atsisedo jeigu subines zandai padoraus dydzio tai suknele uzsikele ir pasimate zali stringai. O del seselio tai paziurek atidziau ir pagalvok kad apsvietimas yra blicas (t.y. is priekio) ir seslio is principo nera o pagal tavo teorija tai lempa turetu sviest is apacios. Ir siaip labai jau gauruotas tas "seselis" pas ja ;) Zodziu, THE FAIL IS YOURS!
Anonimas
5501
Ten šiaip ne kelnaitės, o trumpi šortukai, kai atsisėdi ir dar taip pakeli kojas, tai taip ir atrodo. Čia kavinė, į ją su tik kelnaitėmis ant apačios niekas neįleistų. Ir be to, ten ne nesiskutimas, o šešėlis. FAIL.
Anonimas
5501
#2 internetas niekada nebūna per žiaurus. Susirask pain series.
Anonimas
5501
Per ziauru. :D
zilwis777
5501
*štai ką vyro akys pamato pirmiausia.
|

