sudas tas krepsinis, neturi ka veikti ir ziuri visokie prasigere, tipo fanai
Žalgiris pralaimėjo todėl, - nes negalėjo mušt moterų kovo 8-tą
Anonimas
4126
saika
4126
#4 Eik nx urodas
Anonimas
4126
#1 Dusk, Lietuvos Ryto fane tu, bomzas nx..
Anonimas
4126
Moteru niekada negalima must, ne tik per moteru diena...
Anonimas
4126
Nu nors už Žalgirį nuo pat mažens, bet nereikia tikrai tokių nesamonių kurt, tikrai žaidėm beviltiškai. O esam tokia maža Lietuvėlė, nesipykim visi, nes vistiek teks veliau ar anksciau kovot petys į petį prieš bendrą priešą.
Anonimas
4126
Cha cha cha kaip juokinga... Nei klubas nesugeba padoriai žaist, nei fanai nesugeba padorių demo kurt...
Anonimas
4126
Zalgirio fanas kure demo...
|

