aaaaaaaahhhhhhhh
Žaidimas tęsiasi
Anonimas
4983
Anonimas
5124
Laura atsilupele tu ir taip visiems aisku,kad cia is pjuklo.
Anonimas
5136
Idiotai cia gi is pjuklo...
para-noir
5276
#6 o cia tavo draugas gal? :D
zvp
5388
#6 Kas Tau čia neaišku?
Anonimas
5388
cia kas per nahui nesamone ? Dėmesio! Įspėjame visus vartotojus keliančius turinį su siekiais apšmeižti, paniekinti ar kaip kitaip užgaulioti draugus ar pažįstamus, jog prieiga prie portalo bus blokuojama be įspėjimo, o autoriaus turimi duomenys bus iškart perduodami teisėsaugai.
DoctorHAX
5528
emo clown - terrorist, something new. :D
Anonimas
5530
#2 gali padėti varnelę and Obamos www.city-data.com/forum/attachments/elections/28679d1223664767-anti-obama-billboard-southwest-missouri-osama-obama2.jpg
Anonimas
5530
UZSITUSYK IKI GALOOOO!!!!!!
wtf.
5530
Dabar dekit binladeno veida ir barzda ant visu veikeju... Reikia dar laukt kol uzdes obamai, supermenui, kedziui, kubiliui, minedui ir panasiai... Ir kiekvienam bus skirta po demotyvacija ;)
Anonimas
5530
Visi katik pralosem!
|

