aaaaaaaahhhhhhhh
Žaidimas tęsiasi
Anonimas
4982
Anonimas
5123
Laura atsilupele tu ir taip visiems aisku,kad cia is pjuklo.
Anonimas
5135
Idiotai cia gi is pjuklo...
para-noir
5275
#6 o cia tavo draugas gal? :D
zvp
5386
#6 Kas Tau čia neaišku?
Anonimas
5386
cia kas per nahui nesamone ? Dėmesio! Įspėjame visus vartotojus keliančius turinį su siekiais apšmeižti, paniekinti ar kaip kitaip užgaulioti draugus ar pažįstamus, jog prieiga prie portalo bus blokuojama be įspėjimo, o autoriaus turimi duomenys bus iškart perduodami teisėsaugai.
DoctorHAX
5526
emo clown - terrorist, something new. :D
Anonimas
5529
#2 gali padėti varnelę and Obamos www.city-data.com/forum/attachments/elections/28679d1223664767-anti-obama-billboard-southwest-missouri-osama-obama2.jpg
Anonimas
5529
UZSITUSYK IKI GALOOOO!!!!!!
wtf.
5529
Dabar dekit binladeno veida ir barzda ant visu veikeju... Reikia dar laukt kol uzdes obamai, supermenui, kedziui, kubiliui, minedui ir panasiai... Ir kiekvienam bus skirta po demotyvacija ;)
Anonimas
5529
Visi katik pralosem!
|

