uzskaitau
Žaidimas - privalo turėti motyvaciją
Anonimas
5402
Anonimas
5402
pienas :D
Anonimas
5636
nice... reiketu koki karta pabandyt, tik... gal geriau koks pienas butu :)
Anonimas
5857
xD
Anonimas
5897
stipriausi gerimai gali buti karalius ir dama :D
Anonimas
5904
Zaidziau kazkada :))) geriausia kai liekam abiem tik karaliai :D
Anonimas
5906
zaidziau taip :D geras :D tik su degtine nepatartina zaist ir i peskas maziau pilt, nes kitaip ilgai nelosi :D
Anonimas
5967
turiu rulete su stakancikais-ilgai zaist neiseina
Anonimas
5978
turiu ir as tokius ;D
Anonimas
5979
rusiški šachmatai.....
Anonimas
5983
tos nesamones prie gero nenuves...
Anonimas
5986
turiu kažkur tokius :) Jei jau galiu legaliai bonką pirkt, gal reiktų susirast :)
Anonimas
6007
Stipresnės figūros (bokštai, karalienės) galėtų būti didesnės talpos. :D
nobody
6020
O mes žaidėm kitaip: jei aš numušiu, tai priešininkas išgeria tą numuštą ;D
giedriuxxx
6024
cia geras noreciau pazaist :D
Anonimas
6026
kai numusi priesininko stofke, tai reikia ja isgert :D Cia geras, reikes ismegint
Anonimas
6026
turiu toki, rmt :)
exit
6028
privalo tureti esme :P
|

