Žaidėjas lervos stadijoje

2011.04.11 zilwis777
  • 325
20
zaidejas, lervos, stadijoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
ir rankos nepavargsta :D
Nuotraukos nėra
CukrusBrangs 5551    
#15 ir taip akivaizdu, ar tau reik demesio?
Teenagor 5554    
CS sucks... MY BALLZ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Ne, čia vadinas - kompiuterinei sutalpink kuo daugiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Čia tikras MLG. Mes už tokią pramogą gerai uždirbam ir svarbiausia yra tai, kad darbą dirbam mėgstamą :D
zilwis777 5555    
Hmm pasigedau tokiu komentaru kaip:"demo kurejas anoks ar kitoks gyvunas, visiskai nieko nesugebantis", "kur cia demotyvacija?"... visai jau komentatoriai apsileidot nu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
nu ciaj au jo.. bet kaip pagalvoji kad pagrindinis turnyro prizas siekia 250 gabalų tai gal tada ir verta idet pastangu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#6 :D ble dar labiau prajuokinonei demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#11 ilsekis ramybeje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#5 :D nuzudei
Nuotraukos nėra
kameronas 5555    
uzpisot kopinti jau viska, nuo demotivators.ru, apgailetini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
:D pavare. Bet speju po 5min jau kaklo raumenis skaudes ir tas vamzdis netvirtai atrodo
Nyctereutes 5555    
labiau lėliukės stadijoj :D
MagicianGirl116 5555    
Prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
kaip gimsta noliferiai... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
@Lopas

Tu lopas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Narkomanai kurva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
kaip apgailetina... meskit bl tuos cs patariu
Nuotraukos nėra
as33 5555    
:)
Lukis28 5555    
cia zmogui vietos ant zemes nebeliko :D
Grįžti į viršų