Yra tokių dalykų... - kuriuos galima padaryti tik vieną kartą gyvenime

2010.03.22 nemo
  • 231
20
Yra tokių dalykų...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Kietai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#16 susidegink. Vamzdiec, žiūrau nesvarbu, ar tai būtų pieštas dalykas, ar tai būtų tiesiog koks vaizdas, ar dar kas nors vistiek "ce fotoshopas"... Nu matom jofana kad čia tas tavo fotošopas (jei jis čia yra) po perkūnais. Užknisa tokie komentatoriai etatiniai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
pasikti ir padegti ?
mask 5852    
#16 nu tj kas kad fotoshopas/?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
fotohsopas ir nera cia ka diskutuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
:D
mask 5861    
blet to lokio akys tj pz :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Im_just_sayin 5870    
Dievaži, kaip nuliūdino barbarizmo 'roža' paplitimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
pati roza labiau prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
joa. veido ishrashia, lyg tuoj pasakys what the $%^& man? ;D
chzarija 5888    
;]
Melly. 5892    
Roža kuri praneša " tai buvo paskutinis tavo veiksmas " ... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Roža mždg: "WTF JUST HAPPENED?!" xD Neįkainojama xD
AnimeShifter 5919    
#5 'Cause he beats bears
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
chuck norris wuzz here :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
#3 Vargu ar tu nustumsi ta meska :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Dar galima nustumt mešką, arba pačiam šokt nuo šito kalno :D
cloudmaker 5938    
Kažkur buvo stripsnis 'paskutinė nuotrauka'. Tai va - geras - viena iš tokių ;D
Grįžti į viršų