Yra paint - Kam tas photoshopas?

2011.03.10 linaslinas
  • 233
31
paint

: paint


AlusDraugas 5573    
Yra teptukas ir dazai, kam tas kompiuteris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Čia jau kai koks Da Vinči reinkarnacija anas ar ji ar dar kaip. Kai kietumo. Bet jei atvirai, tai aš pvz tai ir naudoju paint'a , nes nemoku naudotis photoshop'u, kuris žiauriai užknisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Photoshopas tam kad užglaistyt savo trūkumus :)
Fanatikeee 5580    
vau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
ble lygina.. Photoshopas zymiai daugiau funkciju turi ir su juo zymiai graziau darbai atrodo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Kai gerulis,matosi moka žmogus elgtis su programomis ir supranta meną ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Nuostabu:) manau čia norėjo paskayt, kad ne vien photoshop'u galima atlikinėt visokius redagavimus ir t.t. Čia biški matau ant paint prasikalęs žmogus:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Kam fotošopas? Fotošopas, yra ne tiek piešimui, kiek koregavimui, gražinimui, aišku tinka ir kūrimui, taip, kad jei norit piešti, tai pieškit ant realaus popieriaus lapo, o ne virtualiai, nes per PC dailininkais niekad nepatapsit. Grafikos darbai kompiuteryje ir išlieka jais.
darija2 5584    
kokie jus juokingi....Manot kad parase angliskai,arba suanglintai ,tai jau esat labai kieti?:D kiek ziuriu ,skaitineju tiek man juokas ima :D
LogInGuy 5584    
Photoshop vistiek geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
O aš visad ir naudoju Paint'ą, o ne photoshop'ą. jeigu reikia kažką pasikoreguot...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
nerealiai čia
kiki17 5585    
pz buvau parasius komentara nera:'\\\\ tai va nnk cia ydomaus internete yra zmoniu kurie is mediniu pagaliuku, viniu, traskuciu, kur meno sedevrus cia nezn nk visai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
bicas paiso keptais sonkauliais, ant purvinu masinu ir lupdaziais... tai manau Paint visai tinka tarp tu visu irankiu :D
Nuotraukos nėra
Kamii_ 5585    
Ooooomg .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Save picture as untitled?
No
;D
Dswim 5585    
Su plancete piese stobal :D
povilasq 5585    
tam kad nereiktu taip kru*tis su paint'u...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
man paint`e su pieštuku linijos tiesios neina nupiešt. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Su photoshop butu zymiai greiciau nupiest, va kam jis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
:O
Nuotraukos nėra
IgN 5585    
24/7 zmogus sedi prie paint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#3 www.youtube.com/watch?v=SXigfZGqsLM&feature=relmfu o kam lupdazis, jei yra cheetos xD
ChocoManiac 5585    
paint'o DaVincis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Photoshop'as tam kad toki pat darba padarytum trigubai greiciau, ir su geresniu rezultatu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
omg amazingas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
tai aisku gali su paintu zaist, bet su ps lengviau. ^^
as labiausiai paint tool sai megstu :3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#3 :O
Nuotraukos nėra
sookoolaadiinee 5586    
leonardas da vinci siu laiku versija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
eina sau tai kaip nesveikai
Grįžti į viršų