dabar perrasisiu ant lapo , ir mokytojai atiduosiu kaip rasineli
Yra dalykų - kuriuos pajusti galima tik bėgant laikui
Anonimas
5017
Anonimas
5023
Teisingi zodziai.
Anonimas
5024
#3 Aš ir neskaičiau, bet iš žemiau esančių komentarų galima teigti, kad tai yra meilė ir iš jos sekančios pasekmės su antrąja puse. Na ir skrūpulingai ten kiekvienas prieskonis aprašytas, kaip minėjo lool.
Anonimas
5024
neskaitysiu, apibendrinkit kas nors :)
Anonimas
5024
o aš galvojau, kad mylintys žmonės vienas kito neskaudina. o čia pasirodo turi būti ir skausmas, ir isterijos, ašaros, nesibaigiantys pykčiai, vedantys prie išsiskyrimo... silly me :)) kas neskaitė, gal geriau šio minčių kratinio ir neskaitykit.
Anonimas
5024
Ir kokio velnio aš visa tai skaičiau...
|

