WWE - Lietuviškai

2011.07.18 nigeris001
  • 45
24
mustynes,kaimas,lazdijai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
#23 taigi ir nebereikalo uzrasyta "mustynes lazdynu kebebinej" ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
taigi cia lazdijuose buwo paziekit kebabine..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5457    
Prieš dvi savaites operatorius įdėjo video, atpažino, liepė išiimti, išėmė. Dabar vėl kažkas idėjo ir dar kažkoks atsilupelis į demotyvacija su buka antrašte, ne kažką operatoriui bus lazdynuose..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
cia zmones parode savo savigarbe....
Nuotraukos nėra
nigeris001 5458    
#18 SUFAILINAU AS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
#15 autorius neskiria lazdiju nuo lazdynu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
#15 o pats video is youtube, ir pavadinimas jo "MUSTYNES LAZDYNU KEBABINEJ" ir net akcentas pas visus vilnietiskas, as patikesiu tuo zmogum kuris ikele video i youtube, o ne tuo kuris panaudojo video is youtube.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
O dar vakar vyko Money in the bank :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
#13 zymese Lazdijai o ne Lazdynai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Visiška nesamonė. Kažkokie gyvuliai mušasi. Pats dažnai išgeriu su draugais, tiek gamtoje, tiek kokiam bare, bet tokių nesąmonių nedarau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
#2 matyt pats kaimietis esi, nes lazdynai siaip yra Vilniuje, todel tavo zymes cia visai ne i tema
Nuotraukos nėra
mecha 5458    
Naisiu vasara
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
visi klykia, o tie keduotis bando :D krc gyvenk ir zvenk :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
#6 Kur tu smurta matai ? Tu gal smurto nesi mates ? Sitas video yra cirkas... Visi girti nemokantys mustis bando kazka padaryt bet nei vienam nepavyksta ir visi kritineja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
#1 ramybės tau anapus.
Reinass 5458    
Juokdariai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Lietuvos grozybes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Na nezinau kaip jums, bet ne karto net nesyptelejau.. O tie kurie juokesi smagiai, reiktu susirupinti,nes neskiria juokingu dalyku nuo smurto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
lenkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
kas cia per medzia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Tėvai tėvai tėvai ... :D
Nuotraukos nėra
nigeris001 5458    
Jie, mano demo patvirtino! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Nuzude to zmogaus juokas, kuris filmavo. :D
Grįžti į viršų