Vyrai... - dažniausiai lieka kalti

2010.11.24 magnolija
  • 278
24
kalte,vyrai,atsiprasymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
ooo, kad as simatyciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#19 tu ta lempa, ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
ozei ozei bet sutikit vyra jauti gero nelaukit :D
Nuotraukos nėra
vakarine 5681    
seip daznai buna ir atvirksciai ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
#18 tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
paveiksliuke matau save.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Kristina, tu iki gyvenimo galo su agurku drosies su tokiu poziuriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
as33

Prisimink kas nesioja kiausides, sovinistine kiaule ;P vien del to, kad su konkolais gimei neturetum jokiu privilegiju turet.

Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Kaip jau mineta, kartais tiksliau dazniausai geriau nusileisti vardan tolimesnio proto neknisimo :D
Nuotraukos nėra
BioDarkSideHard 5694    
Kalti ar ne reikia moket savo pozicija apgint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Nu ka as galiu pasakytii, situacija tikrai reali, bet tik todel, kad po tokio atseit "atsiprasymo" problemu del to kaip ir nelieka. O jei neatsiprasytum tai knistu prota dar ilga laika, kas ne vienam vyrui nera priimtima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Deje patys vyrai kalti ,kad nusileidinėja ,reikia ištikrūju jausti ribas kaip as33 rašė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
tai taip ir turi būt :D vyras galva, moteris - kaklas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
isvis tos moterys isnaglejusios jei galetu tai isrengtu vyra plikai ir pastatytu i kampa puse paros o likusia isiustu i darba ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
nee nebuna taip :D as ir pasakau atsiprasau , visada kai prisidirbu
Nuotraukos nėra
as33 5695    
Svaigalai... :) Nei Vyrai visada kalti nei ką.. Priklauso nuo situacijos, ir šiaip savo moterims reikia nusileist vis kuo rečiau, kad jaustų ribas proto "pisime", ir žinotų, kas šeimos galva ir kas nešioja kiaušus.. Bet dabar tokių vyrų mažėja kurie šeimos galva yra... Susiimkit, kol nevėlu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
tai jau tikrai:D
magnolija 5794    
pabijojau rašyti visada. reikia ir priešingos lyties pagailėti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
ne dažniausiai, o visada:)
Marie 5796    
#4 nixuja nezinoma, bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
visada taip buna
OoS 5797    
Jooo, žinoma situacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Taipir turi būti! ;D
Grįžti į viršų