Vyrai, - šnapsas įkrito!

2010.12.24 AragonTom
  • 630
31
snapsas, alus, gerinai, prikolas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
ha!sitas tiesa,totali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
pana ikrito ir snapsas vyrai snapsas ikrito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
lietuviai irgi daug geria ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
nesamones rasot. Cia maudynes saltam vandeny. ahah
ninadalala32 5656    
tokia pati buvo tik su vodka....
ugne998 5657    
#25 rusai daug geria ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
priciom cia rusija nubai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
:D
Vyra , snapsas iskrito :D
Vai2kas 5659    
Rusija.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
nu joo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Nice nice :D #19 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Bus savaites Demotyvacija. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
sakoma yra: geriau tevas nuo stogo, nei lasas ant zemes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
kryžius įkrito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Kažkaip ten sako: jau geriau tėvas nuo stogo, negu šnapsas nuo stalo nukrenta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
kopijuota demo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Vyrai alus ikrito!
Nuotraukos nėra
nulis 5664    
snapsas svarbu,hm,vyram,ne berniukam,ploju vokais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Tikrai gera demo. Izvelgiame vyru trapuma ir nora aukotis del to, kas jiems brangu-snapso. Ploju su viena ranka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Kryzius :D
povilasq 5664    
kopijuota :/ nu bet vis geriau nei emotyvacijos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
kurioj vietoj,begu !
Nuotraukos nėra
LARIS_M 5664    
*Rusai - snapsas ikrito :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
o jeigu boba ikristu ? tai sakytu vyrai kas norit tas ir issitraukit? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
gryna tiesa ;D kad viska galetume padaryti del snapso"D
Nuotraukos nėra
pr0 5664    
:D #2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#2 butent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Cia demotyvuoja snapsa saugot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Kas čia per demo? :D
Grįžti į viršų