alus kaip benzinas vyrams
Vyrai - kai yra alaus, gali viską.
3diLTU
3979
Anonimas
5060
taip,tai tiesa.mes vyrai megstam alu :)
Vanagas
5574
Geras žiauriai šitas. Tokią reklamą pas mus galėtų rodyti ;D
Anonimas
5577
zverys ;D
Anonimas
5653
:D
Anonimas
5671
Blm cia tai gerulis :D
Anonimas
5675
xaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5676
demotyvacija tai cia tom panelem keturiom gavos, kurios atsiradus alui liko tik antram plane... :D
Anonimas
5676
epic soundtrack.:D
Anonimas
5678
#8 Na nepasakyciau, bet apyligiai su budligth :))
Anonimas
5678
ir vel ner demo... :)
Anonimas
5678
reklama tai nereali :D bet DEMO nulis
Anonimas
5679
motyvuoja gerti alu
Anonimas
5679
Heineken visada kuria geras reklamas.
Ex02r
5679
metų demotyvacija :D
Anonimas
5679
kad kai yra alaus imanoma viskas!
Anonimas
5679
Ebbrrrrrrrrrrrr,kur cia demotyvacija?
Anonimas
5679
like ;D
Anonimas
5679
hhee :D geras
|

