Voldemortas - Dabar jis tapo geriečiu.

2011.03.07 shaltisslt
  • 823
77
haris, poteris, voldemortas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4112    
Reckt:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4376    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4847    
eikite visi palaizyti bieberio plakata.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
cia tai geras ;D
Lamkenustras 5401    
#23 ne, cia rimtai kalbejo su hariu poteriu, voldemortu ir roniu.........................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
rolf :D
Nuotraukos nėra
ecs 5582    
He's next. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
well, man irgi nejuokinga, kai zmogus stengiasi kazka gero del pasaulio padaryt, o kiti jam atsilygina issisaipydami.. :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
tas jusu nemegstamas byberis b.let japonijai milijona paaukojo. Krc, uzaukit
Mindosius 5583    
Gerulis sitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#65 Pritariu.dlk visad tokius sudus turi visi megt ir laikint.aj nors ka cia stebesies gi visi mazvaikiai vaikuciai 10eciai sulaikino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#66 kas tiketina labiau? Tu 1 duxe ar 8 tukstanciai kurie "like" paspaude?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
omg tokios xuimotyvacijos ir faktas kad daugiau nei 8K durnių jas laikino varo mane į neviltį :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Čia tai gerulis : DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
man ir patiko :D
nors nieko blogo prieš justin'ą neturiu :)
belieber 5585    
siaip as pries tokias demo, bet sita man patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Uzsipiskit byberiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Bet sitas tikrai geras.....Tokia siuolaikine dialogo versija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#58 Nors vienas masto... Stumia ant to bieberio fanu, kad jos elgiasi kaip malalietkos, nors patys nesuprasdami kodel stumia ant jo... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
justinukoAntifanai,paaugsit suprasit,kad nekentet vaiko kuris tsg gyveno SAVO svajone..

www.youtube.com/watch?v=nuNSWlX7kIc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Bybfanės, po 2-3 metų iš savęs juoksitės, kaip tokios kvailos buvot. Aišku bus išimčių, visada būna visokių debilų, bet dauguma išaugsit, susirasit ir normalios muzikos, pradėsit pagaliau suprast kas yra muzika, o ne "baby baby baby ooooohhhhhh".

www.youtube.com/watch?v=bJ1dOIgiIyk />
watch?v=bJ1dOIgiIyk (po pagr youtube įrašykite šitą, nes tiksliai nežinau ar galima dėti čia)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Sumastyk tu dar taip ;D
Bieberland 5587    
#39 laižyt plakatą normaliau, nei savo šikną, kaip tu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#53 nebeverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#52 bet tu lohas kokiu reta matau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#51 tai aisku, kad negali, niekada nieko su jb nelyginu :D nes neprilygsta niekam. Niekas eminemo su juo nelygina tik pasake, kad vietoj jb galetu eminemas but ten. Cia nelyginimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#50 matos kad Bieberizmo auka esi. Eminemo dainų su to vaiko dainom net lygint negalima.(perdėtai pasakyta, bet esmę supratot)
Nuotraukos nėra
neaznhj58 5587    
#44 užskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#46 Nu tai ir paneigiau, ir dar teisybe pasakiau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#44 FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#40 Kas tau yra???? Norejai mano tiesa paneikt???!!! Mr. Smarty pants ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#42 Pats tu pyras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
faina demo, jei vietoj bieberio kokia butu hm rocko grupe arba eminems koks :D eminem will die xoxoxo :D juokingaaaaaa : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Durniai, Bieberis yra draugelis mano, o kam juokinga, jūs sekantys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#39 #40 STFU,pydaraaaaaaaaaaaaaai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Cha cha cha :D cia geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#35 Bet ir mylėt nepažystant nelogiška ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#37 Eik pasilaizyt su bieberio plakatu, bieberio fane.
Nuotraukos nėra
chunkylover 5588    
#37 eik pabuciuot byberio plakata
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
FAIIIIIIIIIIIL DEMO! Vel malatietkos uzters fb komentarais ":D ohjo gjerjas cje ljuzjau : DDDDDDDDDDDD" ;)) ehh. apgailetina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
ir dar. Liskit prie to ka jus megstat, kurkit demo kaip jums patinka ten rocko grupes ar dar kas ka jus mylit. Jus jom domites ir galit laisvai kurt tas demo.arba isvis nk nekurkit bet nu neliskit prie to ko nemegstat, k? Vis geriau nei tyciotis. Stop hating and start living.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#30 pagal prota tai drisciau teigt, kad tas snarglis uz tave vyresnis.. whatever. Jei yra fanas tai ir myli ji ,nes juo domisi. Kiti jo nesidomi ir nekest nk apie ji nezinojus nelogiska. Idiots.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Gaila kad neistro butu gerai kad Voldemortas JB atsikratutu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#23 Nice job, Captain !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
cia nuo bieberio frazes apie rape: ''...but everything happens for a reason'' ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#24 Tai aisku, kad turi tiesiog ju santykiai dabar sudetingi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
o tu jau real liferis kuris myli kzkoky supista snargly ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Whaha kaip visada 500 ivertinimu susilauks is noliferiu kurie nekencia zmogaus del nk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
o dieve, nekenciu to kas sita suda patikrino. vapse jus nx du.xai tikrinat su jb,nes norit ,kad daug komentaru butu.ZUDYT TA KAS TIKRINO sita sudotyvacija.invlidai.
(50-77)
Grįžti į viršų