Kaip mane tai visada speja :D
Visur skuba.. - bet niekur nespeja.
Anonimas
5742
Anonimas
5742
Ožiai
Anonimas
5742
OHO! Net keista: Demotyvacija.lt puslapyje atsirado tikra demotyvacija!
Anonimas
5742
ACAB
anonimas
5743
nesakykit tikrai atsiranda tokiu mentu kurie visur skuba, bet niekur nespeja
Anonimas
5744
nu bl kai kas nx bando i namus isibraut tai krw uzimtos linijos , krw kai tik is orinio pabandai pasaudyt tai jau bl greit privaziuoja
Anonimas
5744
jei ne policija seniai butu sukistas bybis jums burnon, beje as is anglijos lietuvis
Gabrielius
5744
ką darytume , ką darytume, nieks ir nekalba, kad nebus jos niekur.
Anonimas
5744
autorius turbut anglijos lietuviai susidures su policija
Anonimas
5744
Visiška nesąmonė ši Demotyvacija. Trinti laukt.
Anonimas
5744
lopas autorius, ka mes darytume be policijos, kiek daug visko yra padeje, tik jei kas atsitinka kam skambinat? policijai. tai visi mentai debilai bet jei nebutu mentai jau seniai butu jusu motinos isprievartautos lopiniai jus dugiau mokykites o ne alu gerkit
Anonimas
5744
oho, gerai kad rodo laida fara. pamato zmones kokie shaunus policininkai musu. tik ar visada viskas taip grazu kaip ekrane?
Anonimas
5744
visi policijos nekencia lyg jie viska darytu savo malonumui.... policija tai darbas, ne gyvenimo budas.policininkai zmones kurie daznai privalo daryti tai ko patys nenori (kaip ginti gejus parade,ar seima,kurie ir jiems mazina algas) ir kartais net rizikuoti gyvybe tam kad visgi tvarka butu...
Anonimas
5744
Jei reikia ir spėja, nenuvertinkit taip mūsų pareigūnų..
mxxxxxxs
5744
trinkit
Anonimas
5744
trint
Anonimas
5744
Manau, demo kurejes kalbejo apie tuos kurie ijungia sirenas, kad tik per raudona pravaziuot galetu ir toliau paprastai vaziuoja.
Anonimas
5744
apgailetina demotyvacija, ne kiek neatitinkanti tiesos...
Anonimas
5744
tu teisus, tikrai visur nespėja išskyrus visus tuos tūkstančius išgelbėtų žmonių. bet šiaip šaunuolis, labai gera demo, jeigu tu visiškas daunas/.
Greenas
5744
Nespeja :D
Anonimas
5745
Apgailėtina demo. Ką jūs be policijos darytumėt? :)
|

