Viskas tvarkoj - Tik flešiukas kažkoks keistas

2012.04.12 sOda
  • 43
7
Viskas tvarkoj







Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
#5 #6 Keistuoliai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5189    
mano flesas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5189    
pas mane tox pats fleshas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5189    
Aš noriu tokios pelės!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
Px mum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
Toks pat kaip mano pirmas ir vienintelis flash'iukas: Kingston DTI/256 :). Lygtais tada 80LTL kainavo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
Paralineje visatoje taip iseina..
Grįžti į viršų