Viskas gerai, - jūs sveikas.

2012.03.06 MysteriousX
  • 67
11
Viskas gerai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5101    
Photoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
#3 siaip tas #2 sake kad wow geriau,(taip ir yra) o ne l2...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
jei ziuresi labai arti galesi pamatyt kad cia ps
beerlife 5223    
Kartais atėjas pas gyditoją taip ir jautiesi:D
Geras_Iksas 5223    
iseikit jus gal i lauka, su draugais nueikit i koki bara ar ka panasaus.... :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
WoW geriau siaip :) Jame geresne grafika idesne ivarove tu gali 85lvl keltis ir 2men kad gautum gera flying mounta gali uztrukt ir 3men zdziu WoW geriau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
#3 l2 suck
demotyvass 5223    
#3 thumbs up....žudikas tu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
jo jo...l2 geriau uz wow'a, thumbs up kas pritaria
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
cia ne l2. cia wow. simta kart geresnsis uz l2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
Čia naujausiomios technologijos grįstas Lineage 5 :). Atsiduri realiame pasaulyje. Tikrasis no-lifinimas. Kaip matrica.
Grįžti į viršų