Viskas bus gerai. - Bet ne šiandien.

2010.12.21 LittleMiss
  • 185
14
verkti,vyras,skausmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Koks skirtumas kada, svarbu, kad iš vis bus gerai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Uspaskichas........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
mano mintis;)))
#10, o ka mes be vilties turime?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Svarbu,kad bus gerai!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Viltis durniu motina :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
emo shit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
fak u, jei taip manysi taip ir bus. how hard it could be, never give up!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Blogai bus tol, kol leisi, kad būtų blogai. ;)
Nuotraukos nėra
Pupssesy 5664    
TIM ROTH <3333333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Tim Rot vienas geriausiu aktoriu :)))))
Truelife 5664    
užskaitau paveiksliuką. Kažkaip neįprasta matyti verkiantį vyrą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
kadanors vistiek bus :)
fabulous 5664    
Viskas bus gerai..ne šiandien ir ne rytoj, bet bus.
Grįžti į viršų