Viskas bus gerai. - Bet ne šiandien.

2010.12.21 LittleMiss
  • 185
14
verkti,vyras,skausmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
Koks skirtumas kada, svarbu, kad iš vis bus gerai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Uspaskichas........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
mano mintis;)))
#10, o ka mes be vilties turime?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Svarbu,kad bus gerai!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Viltis durniu motina :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
emo shit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
fak u, jei taip manysi taip ir bus. how hard it could be, never give up!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Blogai bus tol, kol leisi, kad būtų blogai. ;)
Nuotraukos nėra
Pupssesy 5665    
TIM ROTH <3333333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Tim Rot vienas geriausiu aktoriu :)))))
Truelife 5665    
užskaitau paveiksliuką. Kažkaip neįprasta matyti verkiantį vyrą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
kadanors vistiek bus :)
fabulous 5665    
Viskas bus gerai..ne šiandien ir ne rytoj, bet bus.
Grįžti į viršų