Nesmaikstu
Chebra! - Jei šiandien laimim, visiem darau taip!
Anonimas
4454
Anonimas
5158
blt fule geriau nej kase ir man px ka jus manot ir nebus man ydomi kase as myliu FUDBOLA nes tai lyg saule is ryto kuri pakiale mane i sule :D aj nesipeskit cia as uz fule o sita demo yra sudu sudas:D
Anonimas
5163
#6 ;D pavarei ;D
TheDemotivator
5164
#3 o tada ka tu megsti? Zaisti su barbem ir ziureti golfa? Suprantu, kad kiekvienas turi savo nuomone, bet eik tu nx su tokia trimecio nuomone.
Anonimas
5170
#4 jai as asilas tada tu net nezinau kas gal koks sliekaas
Anonimas
5170
#3 Pats asilas tada ir esi...
Anonimas
5170
nekenciu futbolo 22 asilai po aikste begioja ir dar tarp ju pora aktoriu yra ir dar tos nuosales ziu jo peda nuosalei buvo va del sitokio meslo nekenciu futbolo
mikruske
5170
grūzas bus jeigu laimės :D
Anonimas
5170
smaikstu
|

