Visi turim - draugą idiota...

2011.01.29 ispanas777
  • 653
77
Visi turim







Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
"spaudziam File desinej virsuj" desinej ieskau jau pusvalandi, niekaip nerandu, yra tik kairej..
Fanatikeee 5468    
#19, 23, 25, 38, 41, 43, 65, 69, 70 -- R.I.P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
asilu gimes zirgu netapsi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
As dar ir didesniu debilu zinau bet cia irgi ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
:D kai cia ziaurei... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#31 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Pazystam tokiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Nužudė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Nu na kai nuzude sitas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
eina na :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
gerai cia isdure ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
nu nx nuzude mane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#31 mldc.Bet krc prikolas geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
uzskaitau :) gerai paprikolino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Ex.."Uzmuse, pribaige, nuzude..." ;D
Nu lyg tais dar gyvi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
:D
o tu dieve. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Koks nevykelis ;D
Nuotraukos nėra
onoffon 5621    
geras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
nu bet tai ir gi, klausia kaip spausdint, kai net spausdintuvo neturi... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Panašu, kad čia Grybauskaite apsimetęs Kubilius su adviser'iu bendravo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
tai galejo skayt ka valgei , kaip pasidarei :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
oho skubejau tai kiek klaidu...turejo buti :arba kokia psichine negalia serganti mergina taip rase.ir ne prase o parase :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#46 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Paskutinis cia kietai :D . #8 e bet gi cia gi tik bazaras nereikia i viska reguot taip...taip istikruju net nera.. cia tikriausiai su programa kokia taip prase :).arba kokia psichine negalia serganti merga cia tai rasai.juk gali but ir protingu mergu...bet seip bairis tai 10+ tik komentarai keisti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
blemba kad as ir bernas bet gi taip mergom sakyt??? #8 ubagai tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Haha nice trolling ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#8 va va, su tokiom kalbom, jog "boboms negalima prie pc leist pabūt", noliferiais ir tampama :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#18, Thank you Captain Obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
fake. Nezinotu kas yra notepad tokia tupa boba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
nu nx :D pabaiga, tai pzdc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
kuris iš jų idiotas? o.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
tie kas masto, jog moterys skirtos tik tam, jog virtuvej tupetu, tai greiciausiqai jie vis dar neislinde is po mamos sparnelio ;D maziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
: DDDD . Gerūlis . : DD .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
eik tu naaa;D kai pribaige;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
pzd... Nu gerai cia ;D paskutinis sakinys tai uzmuse ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Gerai, kad aš tokių draugų neturiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
cia 100% ne blondine nes blondinei nereiktu nieko printint ateitu berniukas ir atprintintu:Do cia lb gerai apgavo :D
Lukrecija123 5622    
nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
jei ne paskutiniai merginos zodziai,pagalvociau kad ji visika kvaisa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Blemba kokiu blondiniu dar atsiranda. Mldc Nabagelis nepasimete :)
Chimera. 5623    
PZ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
man regis, kad cia klause del "prnt scrn" mygtuko. kad ne atspauzdint, o issaugot ta ekrano vaizda. tik pasakyt nemokejo ir taip gavosi :?
Nuotraukos nėra
aferisteee 5623    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
NORMALIAI ČIA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
visos vikos tokios :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
einsteinas sake kad tik durnas zmogus save gali pavadint protingu. tai isvados daryk tu demotyvacijos kurejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#12 Eik iš čia gyvenimo klaida, niekada neturėsi normalios merginos su tokiu durnu mąstymų. gaila man tavęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
"Gaila neturiu spausdintuvo" :D
(50-77)
Grįžti į viršų