Visi turim - draugą idiota...

2011.01.29 ispanas777
  • 653
77
Visi turim







Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
"spaudziam File desinej virsuj" desinej ieskau jau pusvalandi, niekaip nerandu, yra tik kairej..
Fanatikeee 5474    
#19, 23, 25, 38, 41, 43, 65, 69, 70 -- R.I.P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
asilu gimes zirgu netapsi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
As dar ir didesniu debilu zinau bet cia irgi ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
:D kai cia ziaurei... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#31 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Pazystam tokiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Nužudė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Nu na kai nuzude sitas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
eina na :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
gerai cia isdure ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
nu nx nuzude mane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
#31 mldc.Bet krc prikolas geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
uzskaitau :) gerai paprikolino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
Ex.."Uzmuse, pribaige, nuzude..." ;D
Nu lyg tais dar gyvi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
:D
o tu dieve. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
Koks nevykelis ;D
Nuotraukos nėra
onoffon 5628    
geras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
nu bet tai ir gi, klausia kaip spausdint, kai net spausdintuvo neturi... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Panašu, kad čia Grybauskaite apsimetęs Kubilius su adviser'iu bendravo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
tai galejo skayt ka valgei , kaip pasidarei :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
oho skubejau tai kiek klaidu...turejo buti :arba kokia psichine negalia serganti mergina taip rase.ir ne prase o parase :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
#46 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Paskutinis cia kietai :D . #8 e bet gi cia gi tik bazaras nereikia i viska reguot taip...taip istikruju net nera.. cia tikriausiai su programa kokia taip prase :).arba kokia psichine negalia serganti merga cia tai rasai.juk gali but ir protingu mergu...bet seip bairis tai 10+ tik komentarai keisti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
blemba kad as ir bernas bet gi taip mergom sakyt??? #8 ubagai tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Haha nice trolling ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
#8 va va, su tokiom kalbom, jog "boboms negalima prie pc leist pabūt", noliferiais ir tampama :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
#18, Thank you Captain Obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
fake. Nezinotu kas yra notepad tokia tupa boba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
nu nx :D pabaiga, tai pzdc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
kuris iš jų idiotas? o.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
tie kas masto, jog moterys skirtos tik tam, jog virtuvej tupetu, tai greiciausiqai jie vis dar neislinde is po mamos sparnelio ;D maziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
: DDDD . Gerūlis . : DD .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
eik tu naaa;D kai pribaige;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
pzd... Nu gerai cia ;D paskutinis sakinys tai uzmuse ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Gerai, kad aš tokių draugų neturiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
cia 100% ne blondine nes blondinei nereiktu nieko printint ateitu berniukas ir atprintintu:Do cia lb gerai apgavo :D
Lukrecija123 5629    
nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
jei ne paskutiniai merginos zodziai,pagalvociau kad ji visika kvaisa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Blemba kokiu blondiniu dar atsiranda. Mldc Nabagelis nepasimete :)
Chimera. 5629    
PZ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
man regis, kad cia klause del "prnt scrn" mygtuko. kad ne atspauzdint, o issaugot ta ekrano vaizda. tik pasakyt nemokejo ir taip gavosi :?
Nuotraukos nėra
aferisteee 5629    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
NORMALIAI ČIA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
visos vikos tokios :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
einsteinas sake kad tik durnas zmogus save gali pavadint protingu. tai isvados daryk tu demotyvacijos kurejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
#12 Eik iš čia gyvenimo klaida, niekada neturėsi normalios merginos su tokiu durnu mąstymų. gaila man tavęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
"Gaila neturiu spausdintuvo" :D
(50-77)
Grįžti į viršų