дедка-за бабку,бабка-за репку,репка застряла
Visi mes klystame - bet dalis žmonių iš tų klaidų niekad nepasimoko
Anonimas
5186
Anonimas
5254
o lenkai vistiek pydarai yra :D
Anonimas
5512
#6 o tu ne
Mivo.
5514
gera foto :D
Anonimas
5514
Paieškokit internete didelių nuotraukų ir pamatysit, kad paskutinės priphotošopintos.
Anonimas
5514
taigi matos paskutinej foto su foto shopu padirbeta isiziurekit zmones lygiai taip pat stovi tik krano spalva pakeista ir pacios furos
GhBlar
5514
c-c-c-combo breaker!
Anonimas
5514
cia dar ir ta paskutine fura ikrito cia sitos foto labai senos bet ju pamirst neimanoma :D
zilwis777
5514
Fizika <3
|

