Visi jai buvo per prasti... - Galiausiai nebeliko iš ko rinktis...

2011.01.19 bugis
  • 104
17
Visi jai buvo per prasti...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5300    
#13 gal 1karta kirpk?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Angluose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
visiška nesamonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
tu su savo posakiais byby ciupk avigani tu ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
uztat ir yra posakis, 9kartu pamatuok 10kirpk :) taip ir su pasirinkimu... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
o tu turi laiko suda malt :D
Spameris 5634    
Žiauru kad žmonėms tenka tokiu būdu užsidirbti, o dar žiauriau kad kitiems atrodo normalu tokiomis paslaugomis naudotis : (
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Nesamonė. Niekas neina savo noru prostitute dirbt :) Nebent jau pažeistos psichikos žmonės. Daugiausia merginos. Bet ir tai jas verčia tai daryti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
cia tipo nesusiradai vaikina tai paciai reiks pinigus uzsidirbt? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
milijona 2 sykius sita foto jau buwo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Ble prigavo, ten mano renukas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
tfu, kokia slyksti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Laura?
TETI!?!?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#2 #3 taip ir taip :). tai vadinama ironija ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
piewa,ne demo. visi buvo per prasti,todel nuejo prostitute dirbt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
piewa,ne demo. visi buvo per prasti,todel nuejo prostitute dirbt?
Nuotraukos nėra
Edgaaa 5650    
Sad but True.
Grįžti į viršų