o tai ne nuo pirmo iki penkto
Visi bandėm , - nuspjaut iki pirmo aukšto
Anonimas
4946
Anonimas
5420
Kaip tik vakar tai dariau :D
Anonimas
5552
#6 jo atejo mamai kazka pizdielint kol uz suksliu vamzdio slepiausi xD
Anonimas
5576
tikra tiesaj
Anonimas
5686
geriausia būdavo spjaut, kai pamatydavai ranką kokio kaimyno ant turėklo, tada jau ir pirmas aukštas būdavo dzin svarbu į ranką pataikyt :D
Anonimas
5691
Faktas ;D
micalota
5704
as tai laptais pasinaudojau ;D
garbane
5704
nebandžiau
Anonimas
5705
#10 tai kur asilas :D
Anonimas
5705
ir as bandziau, kai nepavyko tada pyliau visa kibira su pamazgom...
Anonimas
5707
+
la894
5707
:D
Anonimas
5707
bandziau :D
Anonimas
5708
#3 geras :D bet tau tada turbut ne taip linksma ir buvo :D
Wazzeee
5708
Mes tai, kvaili vaikai budami, bambioškes metydavom... kol neprisimetem.. xD
Anonimas
5708
Faktas :D
Anonimas
5708
aš tai mažas kai daugiabuty gyvenau spjoviau iš 6 aukšto, ir tada 3-4 aukšte galvą kažkoks marozas iškišo ir tiesiai ant jo užspjoviau : D bėgau..xD
Rocknroll
5708
bandziau saliuta iki virsaus uzdeges susprogdint sprogo kazkur per viduri xD o i apacia maisus su vandeniu metydavau dar mazas
Agnyt
5708
Bandziau. ; D
|

