Kas tiesa, tas nemelas!!!!! =DDD
Visada taip ir būna
Anonimas
5200
Anonimas
5592
#16 pritariu
Anonimas
5595
#16 Ne, nes kai veidrody moki padaryt veida koky nory, o kai foto, tai kiteip :P :D :)
Anonimas
5595
Nu jei realiai gražiai atrodai, tai gražiai ir nuotraukose gausies :)
Anonimas
5596
as baxuras ir man taspats ;D
Anonimas
5596
#10 pritariu
t-mac
5596
:D
Anonimas
5596
veidrodi parenki taip, kaip graziau atrodytum, o fotikas... kaip jau iseina :D
edvinuuukaszz
5596
reikia fotkintis pries veidrody
Labuka
5596
yep.. facbkook nolifers been here
Anonimas
5596
EGZOCISTAS
Anonimas
5597
o kas nenori matys saves grazesnio? :D
Anonimas
5597
#6 agree
Anonimas
5597
ne, nes kiekieva slyskti merga , veidrodyja mato ka nori matyti
Anonimas
5597
kaltos ne mes :D aplinka :D fotografai iskraipo vaizda :D
Anonimas
5597
jo,visada būn,kad veidrody gražei atrodai,nusifotkini,tj bbd :D
Anonimas
5597
namie savas veidrodis ir tas graziau rodo :D
Anonimas
5597
būtent.
Dzema
5597
atsakau
|

