Kas tiesa, tas nemelas!!!!! =DDD
Visada taip ir būna
Anonimas
5205
Anonimas
5597
#16 pritariu
Anonimas
5600
#16 Ne, nes kai veidrody moki padaryt veida koky nory, o kai foto, tai kiteip :P :D :)
Anonimas
5600
Nu jei realiai gražiai atrodai, tai gražiai ir nuotraukose gausies :)
Anonimas
5601
as baxuras ir man taspats ;D
Anonimas
5601
#10 pritariu
t-mac
5601
:D
Anonimas
5601
veidrodi parenki taip, kaip graziau atrodytum, o fotikas... kaip jau iseina :D
edvinuuukaszz
5601
reikia fotkintis pries veidrody
Labuka
5601
yep.. facbkook nolifers been here
Anonimas
5601
EGZOCISTAS
Anonimas
5601
o kas nenori matys saves grazesnio? :D
Anonimas
5601
#6 agree
Anonimas
5601
ne, nes kiekieva slyskti merga , veidrodyja mato ka nori matyti
Anonimas
5601
kaltos ne mes :D aplinka :D fotografai iskraipo vaizda :D
Anonimas
5601
jo,visada būn,kad veidrody gražei atrodai,nusifotkini,tj bbd :D
Anonimas
5601
namie savas veidrodis ir tas graziau rodo :D
Anonimas
5602
būtent.
Dzema
5602
atsakau
|

