#5 butent ;]
Visad atsimink, kad Tu esi uniklus.. - Kaip ir visi kiti..
Anonimas
5810
Anonimas
5810
#1 tu, nevykėlį, slėpkis verčiau po stalu. koks vaikas esi atsakau.
Anonimas
5810
visi skirtingi - visi lygūs.
Anonimas
5810
klaidas reiktu pataisyt
Anonimas
5811
#2 Na, o tu proto ubage pirmiausia pats išmok rašyti tada galėsi kitiem aiškinti.
Anonimas
5811
Rashyt ishmok dvasios ubage tu
Anonimas
5811
ze nigga, meskit lauk ji greciau, o tai peili i nugara tuoj suleis
|

