Visa tiesa - Apie žemės drebėjimus

2011.05.23 zilwis777
  • 230
19
zemes,drebejimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
Šaunuolės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
#17 Visiskai sutinku! Cia tik laido riteriai gali stumt del isores,pamete tyletu,kaip apgailetina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
O man visai miela foto. Smagios nekompleksuojancios ponios. Priverte nusisypsot. Nejau tik mane viena?
Mivo. 5512    
Neišneša galva, kaip reikia toiam storam tapt
zilwis777 5512    
#13 & #14 Prašyčiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
#13 tavo burnoj paliko
indas 5512    
O KUR JIE SAVO PIMPALUS PADEJO ?????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
galejot bent cenzura uzmest gyvenima kamnors sugandinsit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Jeigu tokiu visas pasaulis butu, tai vyrai po truputi issizudytu :D
zilwis777 5513    
#9 Boner u got it.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
vidurine is desines mane uzveda
anonimas 5513    
kartais buna dalyku kuriu geriau reikia nezinoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
tikrai tikrai
zilwis777 5513    
#4 Taip ir maniau, kad derėtų užpixeliuoti tam tikras vietas... :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Blę kaii prajuQkiinQ . : D : D : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
ciut neapsiwemiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
amerikoj ju turetu but ypatingai daug XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
aik tu nakui...
Grįžti į viršų