#6 Na jau prie tokio mielo kyciaus tai nesikabinėk :D
Vis mažiau - Bjaurus...
ZiuZiu
4507
Negalibuti
4507
Ten ant jo kartais ne 3D tatuiruotė? :D
Emma11956
4507
Nu man pvz sfinksai gražūs, o šito katino tai gaila :/
ZiuZiu
4508
#3 Visiškai pritariu :D
Anonimas
4508
sfinksai grozis,tik nereikia cia tyciotis .....
tornadas
4508
Dar bjauresnis :D
liolekbolek
4508
čia tikrai "tikras"
|

