jo prabanga susirasti berną.
Vis dėlto... - Kokia prabanga yra galimybė bet kada apkabinti žmogų, kurį myli
Anonimas
5571
darius022
5572
na is komentaru paskaitymo kai kurie visiski idijotai
Tarantino
5573
Jep.. prabanga. Taigi, kad ne kiekvienas sau gali leisti nusipirkt prostitutę .
Anonimas
5574
Durna demotyvacija, nes autorius nezino kaip jos kuriamos :D o ideja man nelabai.
Anonimas
5578
demotyvuoja duot pisti!
Anonimas
5578
Demotyvuoja mylėti, ar kaip čia?
Anonimas
5578
13# Noreciau pamatyt kaip tu taip padarytum... beto, mergina pati pasirinko kita bachura, nieks jos neverte...
Anonimas
5578
#15 :D visada zodzio i vata nevinioji
Anonimas
5578
#13 tam yra skirtas peilis ir venos
Apsiverkit
5578
#13 Tai prieini prie to kito bachuro ir taip užtrypi veidą, kad kriminalistai neatpažintų, o paskui išsivedi už parankės savo mergšę, jetau.
Anonimas
5578
Skaudu skaityti tokia demotivaciją, kai dar vakar buvau su savo mergina... dabar mes išsiskyrę, pamačiau ją klube su kitu bachuru. Skaudu, dabar taip trūksta kažko šalia, kaip norėčiau ją apkabint. Bet nebegaliu ja pasitikėti :(
Anonimas
5578
pazastys neskustos
Anonimas
5578
apsurdas, per diena apie 5 emotyvacijas
kristal
5578
#7 Na ir? Mes čia :D
Anonimas
5578
#7 Pasijaustyt?
madness
5578
#5 +
povilasq
5578
krc... kas is modu ruosias eit pasijaustyt?
a7x
5578
o taip.. :)
Anonimas
5658
#4 jei ne kvailas - suprasi vos tą žmogų radęs
Anonimas
5658
true. ir ta supranti tik praradus mylima zmogu ;////
Anonimas
5658
patikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkk
Anonimas
5658
patikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkk
Anonimas
5658
tep;]]]]]]]]]]]]]]]]
|

