Vis dar manai? - ...kad kelininkai per daug rimti žmonės?

2011.08.24 HrtB
  • 43
10
juokas,kelininkas,anekdotas



Spartasaurus 5419    
Psichopato zvengas
Eimantass 5419    
su tokiu neliudna butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
kaip koks pterodakteris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
JO, tas irgi geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
#5 Mėgink šitą. Nors ir dirbtinis, bet irgi iki ašarų pramuša (:

www.youtube.com/watch?v=_Ha-ZrUPJ_E&feature=related
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Kol kas už šitą juokingesnio negidėjau: www.videobb.com/video/RzVqebr493VE visą video pražvengiau, tai kelininkas nebejuokingas.. :D
Reinass 5420    
Lauke isgirsciau galvociau kates pesasi.
Nuotraukos nėra
SlimShady 5420    
kad cia net ne lenkai
Nuotraukos nėra
medulis 5420    
kas sako kad jie rimti?
zilwis777 5420    
Kažin,ką jis iš tikro pasakoja.
Grįžti į viršų