#5 Sveikinu - esi dar vienas žioplys, kuris neskiria vokiečių nuo nacių, bei rusų nuo sovietų, kitaip tariant - tautos nuo režimo.
Vilnius Mūsų - O Mes rusų
Anonimas
4928
Anonimas
4999
Šiaip uspaskichas buvo santechnikas kai į Lietuvą atvyko
Anonimas
5002
Hitleris tik šiaip kaip pavyzdys, taigi vokiečių seime nėra
Anonimas
5002
Hitleris yra vokietis. Tad jis čia visai ne į temą.
Anonimas
5002
dar karta buvo irodyta nesvarbu tu eisi balsuot ar ne niekas nepasikeis
Anonimas
5003
Nesuprantu aš to.. Gi visi gali eit balstuot, tai eik ir balsuok už ką nori. O jei laimi partija, tai reiškia kiti balsavo, patys atsidavėt rusam, ir verkiat..
Anonimas
5003
kiek bus debilisku demo
|

