Viešpatie... ne sau prašau, - prašau savo mamai, atsiųsk jai gerą žentą.

2011.04.04 Rendolfas
  • 378
21
melstis,zentas, atsiusti,geras,viespats,dievas,jezus







Nuotraukos nėra
Anonimas 4857    
Gal pati surask gerą žentą nešvaisčiusi laiko maldoms...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#19 tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Juokinga biški ..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#17 uztat sese laiminga bus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Kai turi seseri, nera jokios garantijos kad gausi ji tu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#15 tava tevs. #16 Protingas, o #17 valge padliena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#20 gėjus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
mamytes , mmmm .. jos labiau paslaptis saugot moka :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Auch 5562    
#6 pats tu toks :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
Na ir paciai gerai marciai reiktu pabuti, bet deja gyvenime taip niekad nebuna, jog viskas idealu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
#7 Kaip žmogus žmogui žmogus, taip ir žmogus žmogui žmogus, kol to nesuprasi tol būsi atstumtas visų:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
Kęstutis Šerkšnas11:34 am
Visoms uosvems patikau:D bet nevisos man patiko:D

greiciau jau atvirksciai
Karolisus 5562    
Ko lauki ? :D #10 lopas :D
EvilRiesutas 5562    
Aha, galėtum.. :? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
№1 - Laukiu ;D
Monakiux 5562    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
+
Karolisus 5562    
Ateinu.
Grįžti į viršų