Viešpatie aukštielninkas..

2011.06.30 Punceka
  • 184
20
Viešpatie aukštielninkas..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
vapsie cia dievas nevisprociai ir ziurint juo vieno galo iki kito napasukus galvos jis aukstelnikas atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
nesupratau,gal kas gali paiskinti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
NesamOOOnė!!!!!!!!!!! :)
bambukinis 5474    
Ahaha kaip juokinga! Net verk norisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
Kaiii geras, vakarą pralinksmino tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Kas tas vyras baltai apsirenges?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
:D Patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
kame čia varškė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Maladiec Punceka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
#8 o tau neuztenka proto suprast kad ten vynys ?
Punceka 5476    
#9 Iš tos nevilties
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5476    
Punceka, ir tu nusivažiuot pradėjai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
ar aš viena matau kažkokias monetas ant tilto???
Geras_Iksas 5476    
#4 tave galima suprast kad nejuokinga dar kai nika paskaitai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
vaikams gal ir juokinga
EMOtyvacija 5476    
šiais laikais tai skaitosi juokinga?
Geras_Iksas 5476    
:D
zilwis777 5476    
Ir mūsų gabiojo Punčekos išsackintos...
Punceka 5476    
Įkvėptas lėvos demo ir Povilo sukurtos.
Grįžti į viršų