Mano kaimyne turi toki suni, tai labai grazus suo! ;p tik pas mano kaimynes suny tokios labai melynos akys (:
Vienintelė - kuri neatsisakė su manim pasivaikščioti
Anonimas
5665
Anonimas
5734
#7 ziauru ;D
Anonimas
5742
...ir tai tik todel, kad baisiai myzt norejo. :D
Anonimas
5781
Geras sitas
Anonimas
5799
#3 Tas suo dauk kartu uz tave protingesnis vaikeli mielas
Anonimas
5838
tiesa. tik ne visi ją pastebi.
Anonimas
5857
ka zn cia sou monstra bega kai drablys storas krc...
Anonimas
5945
prisiminiau anekdota: ,,uzkabino Onutei tevai ant kaklo kotleta,bent suniukai pazais.'' ;D O jei rimtai tai geri tie šunys,visada nori pasivaikščioti, net kai tu nenori. :)
Anonimas
5945
ir daugiau nebegryžo
|

