Vienėms tai katastrofa, - bet tu vistiek įžvelgsi kažką juokingo.

2010.05.24 dovydas69
  • 81
37
potvynis,lol,katastrofa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Vienintėlis juokingas dalykas tai tik "demotyvatoriaus" nemokėjimas rašyt. "Vienėms"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Įmanoma įskaityti ir daugiau žodžių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
LOL xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
matau lol :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Matau LOL :D
Nuotraukos nėra
Laukinis 5873    
#31 Tu gal ir nefloodini bet gal baik ka
Gretukas 5874    
dizzy : ne ,,Taip kad,taisykitės." ,o ,,Taip,kad taisykitės " :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Matosi uzrasas LOL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Nu aš tai visą gyvenimą kabinėsiuos prie tokių klaidų. Aišku, kad esmę suprantam, bet yra nenormalu, kai viešai skelbiami tekstai būna su klaidom. Man pavyzdžiui nervus ėda ;//

Kai visur pilna klaidų, patys nejausdami pradedam jas daryt. Taip kad, taisykitės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
LOL LOL LOL LOL :D
Nuotraukos nėra
cigo 5876    
LOL xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Ko jūs čia kabinėjatės prie tų raidžių , klaidelių ar pan. pastoviai? Esmę juk suprantate (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
įžvelgiau juokingo žodyje 'vienėms'.
kažkas moka rayšti lietuviškai žodį 'vieniems'. ,DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
"LOL" ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Kam tokiems?
LookAtMe 5878    
Na, bent jau visi turi baiseina, apie kuri taip ilgai svajojo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#18 ne tau :) Demotyvacijos autoriui
Veee 5878    
Tas LOL tai pykes.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#9 tu cia man?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
LOL - cia tai ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
dievas juokiasi is musu nelaimiu :D manau tokia fraze jau buvo kazkokioj demo. iskart pasakau, kad nebutu per daug hater komentaru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Bl nzn kjp ce bet maceu klyna ;D maciau ir lol ;D
Gusta-Fang 5878    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
aiskiai motosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#10, #11 aha! ashirgi matau. Deshinej pusej truputi i virshu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#10 joa vienoj vietoj aiskiai matyt LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
nejuokinga, bet istikruju gali iziuret is namu sudeliota LOL :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Vieniems* pirmoke tu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
izvelgiau - loll
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
kas tos vienės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#5 greiciau pirmokai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
siaubą keliantis neraštingumas. Tikiuosi dauguma dedančių demotyvacijas tėra dar besimokantys 7-8-okai.
Nuotraukos nėra
lexhus 5878    
Man kazkodel uznese i mikroschema..
Mirka 5878    
Nieko čia juokingo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
LOL
Hvangha 5878    
ai nu. lol
Grįžti į viršų