Vienėms tai katastrofa, - bet tu vistiek įžvelgsi kažką juokingo.

2010.05.24 dovydas69
  • 81
37
potvynis,lol,katastrofa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Vienintėlis juokingas dalykas tai tik "demotyvatoriaus" nemokėjimas rašyt. "Vienėms"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Įmanoma įskaityti ir daugiau žodžių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
LOL xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
matau lol :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Matau LOL :D
Nuotraukos nėra
Laukinis 5874    
#31 Tu gal ir nefloodini bet gal baik ka
Gretukas 5876    
dizzy : ne ,,Taip kad,taisykitės." ,o ,,Taip,kad taisykitės " :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Matosi uzrasas LOL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Nu aš tai visą gyvenimą kabinėsiuos prie tokių klaidų. Aišku, kad esmę suprantam, bet yra nenormalu, kai viešai skelbiami tekstai būna su klaidom. Man pavyzdžiui nervus ėda ;//

Kai visur pilna klaidų, patys nejausdami pradedam jas daryt. Taip kad, taisykitės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
LOL LOL LOL LOL :D
Nuotraukos nėra
cigo 5878    
LOL xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Ko jūs čia kabinėjatės prie tų raidžių , klaidelių ar pan. pastoviai? Esmę juk suprantate (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
įžvelgiau juokingo žodyje 'vienėms'.
kažkas moka rayšti lietuviškai žodį 'vieniems'. ,DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
"LOL" ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Kam tokiems?
LookAtMe 5879    
Na, bent jau visi turi baiseina, apie kuri taip ilgai svajojo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#18 ne tau :) Demotyvacijos autoriui
Veee 5879    
Tas LOL tai pykes.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#9 tu cia man?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
LOL - cia tai ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
dievas juokiasi is musu nelaimiu :D manau tokia fraze jau buvo kazkokioj demo. iskart pasakau, kad nebutu per daug hater komentaru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Bl nzn kjp ce bet maceu klyna ;D maciau ir lol ;D
Gusta-Fang 5879    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
aiskiai motosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#10, #11 aha! ashirgi matau. Deshinej pusej truputi i virshu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#10 joa vienoj vietoj aiskiai matyt LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
nejuokinga, bet istikruju gali iziuret is namu sudeliota LOL :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Vieniems* pirmoke tu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
izvelgiau - loll
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
kas tos vienės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#5 greiciau pirmokai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
siaubą keliantis neraštingumas. Tikiuosi dauguma dedančių demotyvacijas tėra dar besimokantys 7-8-okai.
Nuotraukos nėra
lexhus 5880    
Man kazkodel uznese i mikroschema..
Mirka 5880    
Nieko čia juokingo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
LOL
Hvangha 5880    
ai nu. lol
Grįžti į viršų