Vienėms tai katastrofa, - bet tu vistiek įžvelgsi kažką juokingo.

2010.05.24 dovydas69
  • 81
37
potvynis,lol,katastrofa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Vienintėlis juokingas dalykas tai tik "demotyvatoriaus" nemokėjimas rašyt. "Vienėms"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Įmanoma įskaityti ir daugiau žodžių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
LOL xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
matau lol :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Matau LOL :D
Nuotraukos nėra
Laukinis 5871    
#31 Tu gal ir nefloodini bet gal baik ka
Gretukas 5873    
dizzy : ne ,,Taip kad,taisykitės." ,o ,,Taip,kad taisykitės " :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Matosi uzrasas LOL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Nu aš tai visą gyvenimą kabinėsiuos prie tokių klaidų. Aišku, kad esmę suprantam, bet yra nenormalu, kai viešai skelbiami tekstai būna su klaidom. Man pavyzdžiui nervus ėda ;//

Kai visur pilna klaidų, patys nejausdami pradedam jas daryt. Taip kad, taisykitės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
LOL LOL LOL LOL :D
Nuotraukos nėra
cigo 5875    
LOL xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Ko jūs čia kabinėjatės prie tų raidžių , klaidelių ar pan. pastoviai? Esmę juk suprantate (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
įžvelgiau juokingo žodyje 'vienėms'.
kažkas moka rayšti lietuviškai žodį 'vieniems'. ,DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
"LOL" ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Kam tokiems?
LookAtMe 5876    
Na, bent jau visi turi baiseina, apie kuri taip ilgai svajojo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#18 ne tau :) Demotyvacijos autoriui
Veee 5877    
Tas LOL tai pykes.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#9 tu cia man?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
LOL - cia tai ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
dievas juokiasi is musu nelaimiu :D manau tokia fraze jau buvo kazkokioj demo. iskart pasakau, kad nebutu per daug hater komentaru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Bl nzn kjp ce bet maceu klyna ;D maciau ir lol ;D
Gusta-Fang 5877    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
aiskiai motosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#10, #11 aha! ashirgi matau. Deshinej pusej truputi i virshu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#10 joa vienoj vietoj aiskiai matyt LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
nejuokinga, bet istikruju gali iziuret is namu sudeliota LOL :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Vieniems* pirmoke tu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
izvelgiau - loll
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
kas tos vienės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#5 greiciau pirmokai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
siaubą keliantis neraštingumas. Tikiuosi dauguma dedančių demotyvacijas tėra dar besimokantys 7-8-okai.
Nuotraukos nėra
lexhus 5877    
Man kazkodel uznese i mikroschema..
Mirka 5877    
Nieko čia juokingo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
LOL
Hvangha 5877    
ai nu. lol
Grįžti į viršų